Mikroskop budowa rysunek

Internet zrewolucjonizowała ludzkie życie. Niestety, oprócz wielu niekwestionowanych zalet jak m.in. błyskawiczne trafianie do informacji niesie ze sobą wiele zagrożeń. Za samo z najbardziej skomplikowanych ma się uzależnienie od Internetu.

Szacunkowo kwalifikuje się, że aż 20% użytkowników komputera jest narażonych na uzależnienie się z niego. Obecnie, jest wówczas właśnie jedno z urządzeń do komunikowania się z Budową. To tak Internet jest dziś najczęstszą przyczyną uzależnień. Oprócz nazwy "uzależnienie z Internetu" łatwo spotkać się z określeniami takimi jak: siecioholizm, sieciozależność, cyberzależność, internetoholizm, internetozależność, infoholizm, infozależność, a także uzależnienie od komputera. Wszystkie z wymienionych pojęć opisuje stan, który liczy na wielogodzinnym mieniu z Internetu, które źle działa na działanie zatrudnionego w dziedzinie interpersonalnej, psychicznej, społecznej, rodzinnej oraz dobrej. Osoby dotknięte tą poważną przypadłością są ciągle zalogowane do Sieci i jeszcze istnieją w rzeczywistości wirtualnej, zapominając o obejmującym je świecie np. dostosowujących się porach dnia.

Jak poradzić osobie uzależnionej od Internetu? Przede każdym nie wolno bagatelizować wartości tego tematu. Najodpowiedniejszym rozwiązaniem jest kompleksowe uzależnienie z Internetu oraz przyjmowanie w Krakowie. Nasi specjaliści pomogą osobie uzależnionej zmienić możliwość czerpania z nowoczesnych metody. W wybranych przypadkach niezastąpione jest odseparowanie pacjenta od komputera podłączonego do Internetu. Nasza terapia zaprojektowana przez doświadczonych specjalistów pozwoli osobie uzależnionej wrócić do prawidłowego życia.